Макіївська загальноосвітня школа І - ІІ ступенів № 98

Напрямки діяльності навчально-методичного центру

у 2012-2013 навчальному році

1. Забезпечення ініціативного наповнення системи післядипломної освіти.
  2. Продовження підтримки, подальшої розбудови функціональної моделі регіональної і міської систем розвитку освіти.
  3. Забезпечення науково-методичного супроводу системи післядипломної педагогічної освіти в міжатестаційний період.
  4. Впровадження інноваційно-педагогічних технологій у створення розвивального освітнього середовища.
  5. Оновлення механізмів методичної взаємодії з освітніми округами, установами освітнього спрямування, громадськістю.

Пріоритетні методичні проблеми

1. Інноваційне спрямування науково-методичного супроводу вивищення професійної компетентності керівних і педагогічних кадрів.
  2. Психологічне та організаційно-методичне забезпечення сучасного навчально-виховного процесу.
  3. Навчально-методичне забезпечення професійних потреб керівних і педагогічних кадрів в умовах модернізації освіти.

.

Завдання

• Забезпечити випереджальний характер підвищення кваліфікації керівних і педагогічних кадрів в умовах модернізації освіти.
  • Стимулювати якісну фахову самоосвіту керівних і педагогічних кадрів.
  • Забезпечити використання дистанційного методичного навчання.
  • Оптимізувати систему роботи з реалізації програм розвитку освіти, програмно-цільових проектів.
  • Забезпечити методичну підтримку готовності педагогів до реалізації нового Державного стандарту освіти.
  • Підвищити рівень науково-дослідної, експериментальної, пошукової роботи, застосування інноваційних технологій в НВП та андрагогічному навчанні.
  • Поширити діапазон професійного спілкування педпрацівників.
  • Оволодіти матричною організацією управління науково-методичною роботою.
  • Підвищити якість методичних послуг, інтелектуальної продукції НМЦ.
  • Спрямувати зусилля на дисемінацію, трансляцію позитивного досвіду методичної діяльності.
  • Продовжити створення інноваційно-творчого освітнього середовища для розкриття і розвитку творчого потенціалу методиста, педагога, керівника, учня.
  • Продовжити реалізацію моделі психологічного супроводу, підвищити його якість.

План роботи